تماس بگیرید 22700993-22747894

Blue GREEN GREY Violet

تخفیف ویژه

لیزر موی زاید با Elite مراقبت های قبل از لیزر مراقبت‌های بعد از لیزر لیزر الکساندریت

لیزر موی زاید با Elite

لیزر Elite با تلفیق دو نوع لیزرALEXANDRITe+N- d yag برای اولین بار در ایران جهت حذف موهای صورت، پا‌ها، پشت و پوبیس بصورت آرام و بی‌خطر استفاده می‌کند. پالسهای نوری با تمرکز روی فولیکول مو‌ها موجب ایجاد گرما و تخریب آن‌ها بدون سوختگی و یا آسیب به پوست می‌شوند. لیزر حذف موی سریع وکاملا بدون درد است. عوارض جانبی کم است ولی می‌تواند شامل قرمزی و تورم در محل درمان باشد که به سرعت برطرف می‌شوند. کاندیدهای مناسب جهت elite افراد دارای پوست روشن و موی تیره می‌باشند،، و حتی مناسب برای افراد با پوست تیره حتی برنزه و آفتاب…

مراقبت های قبل از لیزر

نکات و مراقبت‌های قبل از لیزر موی زاید : از ۳۰ روز قبل برای موهای ناحیه مورد نظر از Shave با ژیلت یا قیچی کردن استفاده کنید. به هیچ عنوان از بند، موچین، کرم‌های موبر، اپیلاسیون یا موم استفاده نشود زیرا جهت انتقال انرژی به فولیکول مو نیاز به ساقه مو داریم. . ترجیحا ۴۸ ساعت قبل از آمدن به مطب Shave آخر را انجام دهید.بعد از لیزر هر روز یا حداقل سه بار: ۴۸ ساعت بعد و ۲ هفته بعد و ۴۸ ساعت قبل از جلسه ماهیانه بعدی Shave یا قیچی مو‌ها را انجام دهید. جلسات درمانی از۸ تا…

مراقبت‌های بعد از لیزر

 مراقبت‌های بعد از لیزر:  تا ۲۴ ساعت بعد از لیزر از شوینده‌ها استفاده نشود.   در صورت سوزش می‌توانید از کرم‌های ضد التهاب یا Ice Pack استفاده کنید Shave بعدی ترجیحا ۴۸ ساعت بعد از لیزر صورت گیرد.  نتیجه معمولا به صورت کنده شدن آسان مو، گز کردن مو یا ادم پرفولیکولار است. ترجیحا در درمان‌های نگهدارنده قبل از شروع فصل گرم سال (خردادماه) یک جلسه شارژ داشته باشید.

لیزر الکساندریت

لیزر الکساندریت (Apogee  ) ساخت کمپانی Cynosure آمریکا یکی از پیشرفته ترین دستگاهای لیزر دنیا برای از بین بردن موهای زائد می باشد . یکی از خصوصیات منحصر بفرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج ( Pulse Duration ) و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع مو و پوست می باشد . درحال حاضر این دستگاه کم درد ترین کم خطر ترین سریعترین و موثرترین دستگاه حال حاضر دنیا برای ازبین بردن موهای زائد می باشد .

تفاوت درمان موهای زائد توسط لیزر با سایر روش ها :

 مو تا حد معینی رشد می نماید و سپس به صورت طبیعی می ریزد و موی جدید توسط فولیکول بوجود می آید روشهای سنتی رفع موهای زائد تاثیری در از بین بردن فولیکول مو ندارد، بنابراین استفاده از کرمهای موبر، اپیلاسیون، اپی لیدی، تراشیدن، بند انداختن یا روشهای دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد ضخامت و رنگ قبلی می شوند .

 چرخه رشد مو شامل سه مرحله می باشد

آناژن ( مرحله رشد ) : طی آن مو دارای حداکثر ضخامت و رنگ است در این مرحله اشعه لیزر بیشترین اثر تخریبی را بر روی فولیکول مو دارد .

کاتاژن ( مرحله توقف رشد ) : ضخامت فولیکول رشد یافته کاهش می یابد و از پیاز مو که مسئول تغذیه رسانی آن است جدا می شود .

تلوژن ( مرحله استراحت ) : در این مرحله تمام فعالیتهای رشد متوقف می شوند . در نواحی مختلف بدن مدت این دوره تفاوت دارد . مرحله تلوژن در موی سر به مدت تقریبا 100 روز و دیگر نواحی بدن تا 6 ماه طول می کشد .


درمان لیزر :

بعد از انجام لیزر تعداد موهای زائد کاهش می یابد اما چون موها در فازهای متفاوتی از رشد به سر می برد تعدادی از آنها طی عمل لیزر از بین نرفته و باقی می مانند .

 

بنابراین باید این عمل هر 4 تا 6 هفته یکبار تکرار شود تا موها کاملا از بین بروند .

آخرین روش های جراحی ترمیمی پلاستیک مرافبت پوستی زیبایی و درمان چاقی .....

امار بازدید

امروز0
دیروز14
این هفته93
این ماه204
مجموع61220

آی پی بازدیدکنندگان : 3.236.143.154

راه های تماس

تلفن : 22700993 021
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
بهترین خدمات برای شما
نگین تندیس
ارائه کننده روش های نوین